13.4 C
Pakruojis
2024 / 04 / 28

Laiku neišnaudojus per metus sukauptų „Maximos“ pinigų, pirmąją pavasario dieną jie bus anuliuoti

Ar jau skaitėte?

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ skubiai kreipiasi į lojalumo kortelės „Ačiū“ naudotojus – liko paskutinė savaitė išnaudoti per 2023 metus kortelėje sukauptus taip vadinamuosius „Maximos“ pinigus. Tuo pasirūpinti pirkėjus ragina iki vasario 29 dienos.

- Reklama -

„Maxima“ primena, kad kaip ir kasmet, laiku neišnaudojus per metus sukauptų „Maximos“ pinigų, pirmąją pavasario dieną jie bus anuliuoti bei pradėti kaupti iš naujo.

Laiku neišnaudojus per metus sukauptų „Maximos“ pinigų, pirmąją pavasario dieną jie bus anuliuoti.

Kiekvieno apsipirkimo metu pirkėjams naudojant „Ačiū“ kortelę sukaupiamas 1 proc. nuo pirkinių sumos. Dar daugiau – net 5 proc. – kaupiami visą mėnesį nuo įkurtuvių apsiperkant naujai atidarytose prekybos tinklo parduotuvėse. Pabrėžiama, kad vieno apsipirkimo metu „Maximos“ pinigais galima padengti iki 99 proc. apsipirkimo sumos.

Prekybos tinklo duomenimis, kasdien apsiperkant „Ačiū“ kortele pasinaudoja apie 300 tūkst. pirkėjų. „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė teigia, kad kiekvieną mėnesį lojalumo kortelės turėtojams pervedama 1,8 mln. eurų „Maximos“ pinigų.

„Ačiū“ kortelė, kurią turi daugiau nei 1,9 mln. klientų, yra ne tik padėka, bet ir naudų garantas, o taip pat reali galimybė sutaupyti lojaliems pirkėjams, kurie nuolat ateina apsipirkti į „Maximos“ parduotuves. Braukdami šią lojalumo kortelę mūsų pirkėjai vos per vieną mėnesį vidutiniškai sutaupo 21 mln. eurų“, – sako „Maximos“ atstovė.

Pasitikrinti, koks yra einamuoju periodu sukauptas „Maximos“ pinigų likutis, galima asmeninėje „Ačiū“ paskyroje bei mobiliojoje „Maximos“ programėlėje – joje taip pat pateikiamos ir kitos nuolaidos bei įvairūs pasiūlymai. Be to, „Maximos“ pinigų likutį pirkėjai gali matyti ir apsipirkimo kvite, šią informaciją gali suteikti ir kasininkas.

- Reklama -

I. Trakimaitė-Šeškuvienė dalinasi, kad dalis pirkėjų sukauptus „Maximos“ pinigus išnaudoja dar iki metų galo, o kiti – taip pat nelaukia paskutinių dienų, kol dar galima jais pasinaudoti.

„Rūpindamiesi pirkėjais, kad šie neprarastų sukauptų „Maximos“ pinigų, o taip pat ir galimybės sutaupyti, dar kartą primename – sukauptus „Maximos“ pinigus reikėtų išleisti iki vasario 29 dienos. Kitu atveju, per metus kaupti pinigai anuliuosis ir bus pradėti kaupti iš naujo“, – pabrėžia I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Papildomos lojalumo kortelės „Ačiū“ naudos

Šių metų pradžioje į lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuves sugrįžo pirkėjų pamėgta akcija „Su AČIŪ beveik už AČIŪ“, kurios metu, perkant už 30 eurų ir daugiau su „Ačiū“ kortele, galima įsigyti prekę vos už 1 centą. Iki šiol toks akcijos formatas buvo taikomas naujų arba atnaujintų parduotuvių atidarymo proga.

Kiekvieną savaitę lojalumo kortelės turėtojai „beveik už ačiū“ gali įsigyti vis kitą pamėgto prekės ženklo prekę – nuo aliejaus iki kondensuoto pieno – ir taip sutaupyti. Įvykdžius sąlygas ir nuskenavus akcijos prekę kasoje, jai automatiškai pritaikoma 1 cento kaina.

„Po pertraukos į mūsų parduotuves sugrįžusi akcija, kurios metu pirkėjai gali įsigyti vis kitą žinomo ir pamėgto prekės ženklo prekę „beveik už ačiū“, jau spėjo sulaukti susidomėjimo ir pirkėjų įvertinimo. Prekės, kurias kiekvieną savaitę perkantys už 30 eurų ir daugiau su „Ačiū“ kortele galės įsigyti vos už 1 centą, kruopščiai atrenkamos atsižvelgiant į mūsų pirkėjų įpročius bei aktualumą. Džiaugiamės, kad pirkėjai, kurie nuolat sugrįžta apsipirkti į „Maxima“ parduotuves, vis dažniau pasinaudoja šia akcija ir turi realią galimybę sutaupyti“, – kalba I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Be to, lojalumo kortelės „Ačiū“ naudų sistemoje veikia ir 12 metų gyvuojantis „Mažylių“ klubas, kurio daugiau nei 130 tūkst. narių kūdikių sauskelnes, vaikiškus drabužius, kūdikių maistą ir kitas mėgstamas prekes įsigyja mažesnėmis kainomis.

„Tai populiarusis, vaikus auginančių pirkėjų plačiai naudojamas mūsų klubas, kurio nariai gali naudotis tik jiems skirtais pasiūlymais ir ilgalaikėmis nuolaidomis, taip pat gauti aktualios informacijos bei patarimų“, – priduria I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Urtė Paulauskaitė
Komunikacijos projektų vadovė
MAXIMA LT, UAB

TOP naujienos

Pasiruoškite iškylai greitai, paprastai ir pigiai – vištienos suktinukai

Kuo daugiau saulės ir šilumos, tuo dažniau renkamės lengvesnį maistą: salotas, suktinukus, įvairias užtepėles. Jei kartais pagulėjęs priešpiečių dėžutėje maistas nebeatrodo taip gerai, kaip...

Nepavyksta atsisakyti saldumynų? Dietologė pataria vieną egzotinį vaisų: jis atstos desertus ir sumažins apetitą (receptas)

Ar žinojote, kad figos dar vadinamos filosofų vaisiais? Figų savybės ir nauda žinomos nuo senų laikų, jas gyrė tokios garsios asmenybės, kaip Platonas. Figos...

Lenktyninkas D. Butvilas: gyvybę galinčių išsaugoti patarimų svarbą įvertina ne visi

Eismo įvykiai neretai įvyksta ne vien dėl kelių eismo ženklų ir taisyklių nepaisymo. Tai priklauso ir nuo kitų priežasčių, tokių kaip vairuotojo atliekami pašaliniai...

Patarimai, kaip užsiregistruoti ten, kur eilė pas gydytoją trumpesnė

Ilgos eilės pas gydytojus specialistus – opi šių dienų problema. Vis dėlto ligonių kasų gaunami gyventojų paklausimai dėl eilių taip pat rodo, kad neišnaudojame...

Kodėl sirgti Lietuvoje kartais reiškia laukti ir, galbūt, nebesulaukti tinkamiausio gydymo?

Visai neseniai IQVIA, tarptautinė sveikatos rinkos duomenų tyrimo kompanija, paviešino dokumentą „Patient W.A.I.T. (Waiting to Access Innovative Therapies) indicator 2019“, kuris kasmet atskleidžia naujų, pridėtinę vertę turinčių vaistų prieinamumo pacientams skirtumus Europos šalyse. Deja,...

Profesorius V. Šapoka apie imuniteto svarbą pandemijos akivaizdoje: „Mes esame savo imuninės sistemos įkaitai“

Viso pasaulio vis nepaleidžiantis COVID-19 virusas niekur nesitraukia ir iš Lietuvos. Vėl paskelbtas visuotinis karantinas verčia sunerimti ir kelti klausimą – kada mes įveiksime šią pandemiją? Tačiau kaip ir daugelio ligų, taip ir šios...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS